Головним напрямком моєї професійної діяльності є обслуговування та супровід малого та середнього бізнесу в Україні.
Ви маєте можливість абсолютно безкоштовно отримати коротку кваліфіковану допомогу у вигляді консультації.

Адвокат Київ Krepel

Якщо Вам необхідна кваліфікована юридична допомога адвоката в Києві та за його межами , то Ви звернулися за адресою. Я являюсь адвокатом та правовим експертом в різних галузях права.

Основні принципи своєї професійної діяльності: дотримання адвокатської етики, сумлінність, знаходження індивідуального підходу у вирішенні проблем клієнта, націленість на результат, пріоритет інтересів клієнта, чесність, законність.

Адвокати та послуги адвоката в Києві

Krepel - це не просто юридична компанія Києва, а команда відповідальних, професійних юристів. Наші адвокати готові надати ефективну юридичну допомогу, та юридичні послуги високої якості в категоріях справ різної складності та галузевої спрямованості.

Свої професійні навички, вміння, кращі особисті якості, адвокати Києва готові надати для розвитку і захисту Вашого бізнесу, а також виконання поточних завдань.

Крім того, надаються послуги не тільки для юридичних, але й для фізичних осіб. Якість наших послуг підтверджена часом, великою кількістю виграних судових справ, а також реально виконаних судових рішень.

Цей сайт структурований на групи по галузях права у сфері яких ми надаємо юридичні послуги. Таким чином відвідувачеві буде зручно знайти потрібну йому інформацію.

Адвокат Дарницький район - адвокат Позняки, Осокорки

Веде прийом, адвокат у Дарницькому районі м. Києва - особисто. Кабінет розташований по вул. Гришка, 4. Незважаючи на те, що знаходиться адвокат на Позняках (Осокорках), ми працюємо у всіх районах Києва, а при необхідності, в будь-якій області України. Ви можете зателефонувати адвокату, або зв'язатися з ним по електронній пошті або скайпу, і домовитися про зустріч. Необхідна інформація знаходиться в розділі Контакти.

Вартість послуг адвоката в Києві, ціна

Вартість адвокатських послуг визначається за двома взаємопов'язаним критеріям: складність справи, тобто зусилля адвоката необхідні для досягнення необхідного результату і час, який буде для цього витрачено. Як правило Наші ціни є середніми на ринку, а іноді і нижче середніх, оскільки у Нас на послуги адвоката в Києві діє постійна система акцій і знижок. Звернувшись до нас, Ви отримаєте якісні юридичні послуги адвоката в Києві за доступною і прийнятною ціною. Крім того Ви можете вибрати спосіб і порядок оплати праці адвоката, чи буде це погодинна оплата, оплата за судове засідання, або за ряд конкретних юридичних дій.

Як вибрати адвоката?

Мабуть одне з найскладніших питань. Як правило адвоката вибирають за рекомендацією друзів, знайомих, співробітників, родичів. Але насправді це не гарантує Вам позитивного результату конкретно у вашому юридичному питанні або справі. Адвокат може бути досвідчений але не " універсальний", і якщо, наприклад, адвокат допоміг вашому знайомому в шлюборозлучному процесі, це не означає що такий адвокат буде добре розбиратися в кримінальному праві або в господарській справі. На жаль фізично не можливо бути фахівцем у всіх галузях права. Можна звернутись в відому юридичну компанію, але в такому випадку готуйтеся до невиправдано високих грошових витрат.

Чому Ми?

Кращими рекомендаціями адвокатських послуг для Вас є Наші досягнення. У розділі Виграні справи ви можете ознайомитися з прикладами справ де були отримані позитивні результати. Даний розділ постійно поповнюється.

Крім того існує ще ряд причин, чому ми рекомендуємо звернутись саме до Нас:

  • кожен Наш адвокат є фахівцем в одній або двох галузях права і постійно її практикує;
  • добре співвідношення ціна - якість на адвокатські послуги;
  • в складних справах буває необхідна допомога декількох фахівців, наприклад: на директора або засновника підприємства здійснюється тиск з боку "зацікавлених осіб", які ініціюють провадження в господарському суді, а також кримінальне провадження стосовно такого директора/засновника, можливі також податкові перевірки. У даному випадку одному адвокату навіть фізично буде складно надавати юридичну допомогу, не кажучи вже про спеціалізацію такого адвоката. У таких ситуаціях Ми готові надати комплексний юридичний захист Ваших прав та інтересів, за допомогою кваліфікованих дій фахівців - адвокатів Нашій компанії;
  • безумовно це Наш досвід, він дійсно безцінний. Я, адвокат Крепель Д.І. з 2003 по 2005 працював в правоохоронних органах, де отримав навички кримінального права і кримінального процесу. З 2005 будучи помічником адвоката, я брав безпосередню участь у судових засіданнях і успішно захищав інтереси своїх довірителів, практикував Цивільне та Корпоративне право. У 2010 році склав іспит і отримав свідоцтво адвоката. Зараз активно практикую Податкове право. Таким чином, кожен адвокат Нашої команди, має успішний досвід свого юридичного напряму.

На кінець хочу сказати, що в разі виникнення необхідності у правовій допомозі, не зволікайте із зверненням до юриста, адвоката, оскільки час може грати проти Вас.

Адвокат Києва - Krepel , Ваш експерт у правових питаннях