Про себе

Радий вітати на своєму сайті

Якщо Вам необхідна кваліфікована юридична допомога в Києві та за його межами, то Ви звернулися за адресою. Я являюсь адвокатом, фахівцем у галузі права. В даний момент, будучи правовим експертом, здійснюю діяльність у галузі права.

Основними принципами, якими керуюся у своїй професійній діяльністю є дотримання адвокатської етики, сумлінність, знаходження індивідуального підходу у вирішенні проблем клієнта, націленість на результат, пріоритет інтересів клієнта, чесність, законність. На професійному рівні ніколи не стою на місці і постійно розвиваюся. Я дорожу заслуженою репутацією, ціную свій час і час клієнтів.

Головним напрямком моєї професійної діяльності є обслуговування та супровід малого та середнього бізнесу в Україні.

Починаючи з 2005 року являюсь постійно практикуючим юристом у сфері Корпоративного права, а також щодо захисту прав та інтересів клієнтів у господарських, адміністративних судах та судах загальної юрисдикції (Судова практика). Успішно представляв інтереси особисто і супроводжував переговори між підприємствами під час вирішення конфліктів у позасудовому порядку (Медіація). Крім того є позитивна практика вирішення спорів з контролюючими та перевіряючими державними органами (Податкове та Митне право). З переліком прикладів позитивних судових рішень можна ознайомитися в розділі Виграні справи - перелік не є вичерпним і вказаний з метою ознайомлення.

Також маю величезний досвід роботи з фізичними особами по захисту прав у таких об'ємних відповідальних напрямках як Цивільного, Сімейного та Спадкового права.

У період часу з 2003 по 2005 роки працював в правоохоронних органах і відмінно орієнтуюся у кримінальному та кримінально - процесуальному законодавстві не тільки теоретично а й на практиці. Успішно склавши іспити і отримавши свідоцтво про право заняття адвокатською діяльністю здійснював захист у кримінальних справах пов'язаних з службовими злочинами, злочинами у сфері економіки, а також загальної кримінальної спрямованості.

У даний момент активно розвиваю і маю певні успіхи в таких сферах як: Митне право, а також Інтелектуальна власність.

Я будую довірливі відносини зі своїми клієнтами і гарантую повну конфіденційність і дотримання адвокатської таємниці. З цієї причини я вирішив не публікувати юридичних осіб - клієнтів, які обслуговуються, а всі назви підприємств і фізичних осіб у розділі Виграні справи, приховані з причини конфіденційності.

З самого початку ви будете спілкуватися і мати справу не з посередником, а виключно з Експертом в галузі права. У даному випадку ви не переплачуєте за послуги, оскільки в собівартість не входить утримання дорогих офісів, зарплат секретарів та іншого обслуговуючого персоналу.

Контакти ви знайдете у відповідному розділі. Також ви можете отримати попередню консультація по телефону або ж написавши листа на електронну пошту.

Впевнений у плідній співпраці.

З повагою та найкращими побажаннями,
Ваш експерт з правових питань
Дмитро Крепель