Адвокат в податкових та митних справах

Бізнес так чи інакше контактує з податковими органами: взяття на облік в податкових органах, ведення обліку доходів та витрат, подання встановлених податковим та митним законодавством звітності, декларацій, внесення інформації в різні електронні реєстри, нарахування та сплата податків та зборів, тощо.

Суб'єктам господарської діяльності ніяк не обійтись без податкового адвоката, який зможе дати консультації з податкових питань, який зможе дати консультації з податкових питань, роз'яснити порядок ведення звітності, тонкощі нарахування і сплати податків, а також можливість їх законної мінімізації. Можливо такої необхідності не було, якби податкові органи надавали допомогу бізнесу, займалися адмініструванням обліку, сплати податків та зборів, виконували декларовані функції "помічника" для бізнесу. Реалії свідчать про протилежне, адже в кожній перевірці податковий інспектор ставить перед собою мету обов'язково знайти порушення, а якщо такого немає, - вигадати, відобразивши це в акті перевірки.

Таким чином, фактор так званого тиску на бізнес з боку податкової інспекції та податкової міліції є, і продовжує існувати, так що протистояти податковим органам самостійно, не звернувшись до податкового адвоката просто безглуздо.

Адвокат в податкових справах зможе оцінити і значно зменшити ризики податкового тиску при здійсненні господарської діяльності, зменшити податкове навантаження абсолютно легально, перебуваючи повністю в правовому полі.

Податкові органи можуть притягнути платника податків до фінансової, адміністративної і навіть кримінальної відповідальності. Перелік статей кримінального кодексу за якими можуть притягнути до відповідальності і способах захисту адвокатом по таким категоріям злочинів, буде опубліковано додатково на нашому сайті.

У цій статті мова піде про ефективний захист адвоката в податкових справах у випадках, якщо податкова хоче донарахувати додатково грошові зобов'язання платнику податків, стягнути недоїмку, нарахувати пеню або штраф за порушення податкового, митного та іншого законодавства.

Податкові консультації адвоката

Своєчасне звернення до адвоката в податкових справах може убезпечити Вас від подальших негативних наслідків, пов'язаних із взаємодією із контролюючими органами. Отримавши консультації в сфері податкового або митного права, Ви можете оптимізувати своє оподаткування, уникнувши додаткових фінансових навантажень. Податковий адвокат завжди в курсі всіх законодавчих новацій, здійснює моніторинг змін в чинне податкове законодавство, а також знає всі тенденції судової практики, що дозволяє давати широкі і детальні консультації в податкових справах.  

Наш адвокат надасть консультації з податків і роз'яснить, які дії платника податків будуть лежати в правовій площині, а які ні, до яких наслідків можуть привести ті чи інші дії і як цього уникнути. Володіючи необхідною інформацією можна приймати правильні рішення і діяти згідно із податковим кодексом України. Крім того ми дамо не тільки рекомендації, але підготуємо для Вас вирішення проблеми. Своєчасна консультація з податкових питань забезпечить Вам захист у спорах з податковою інспекцією або податковою міліцією, допоможе виробити правильну модель поведінки при викликах до інспектора, при перевірках, на допитах і інших процесуальних діях.

Допомога адвоката при податковій перевірці в Києві та Київській області

Існують такі види перевірок, що здійснюються контролюючими органами, як: камеральна, фактична і документальна. Останній вид перевірок ділиться на планові та позапланові, виїзні та невиїзні. Окремо про види перевірок читайте додатково на нашому сайті. 

Необхідно знати, що будь-яка з видів перевірок суворо регламентована законом та права перевіряючих осіб так само обмежені рамками податкового кодексу України. Знання законів і практичний досвід адвоката з податкових справ дає можливість надати захист інтересів суб'єкту господарювання на стадії проведення перевірки і нівелювати негативні наслідки такої.

Якщо у Вас на підприємстві почалась перевірка

Необхідно знати, що для початку будь-якої перевірки повинні бути необхідні підстави. Порушення цього правила, а також інші порушення податкової інспекції пов'язані з організацією та проведенням перевірки можуть привести до того, що результати такої можуть бути визнані визнані недійсними в судовому порядку. Саме адвокат в податкових справах може знайти всі порушення і підготувати позов до суду для визнання протиправними та незаконних повідомлень-рішень податкової інспекції. Як правило, контролюючі органи перед початком перевірки зобов'язані повідомити про її початок і направити необхідні документи платнику податків. Перелік таких документів та порядок направлення визначає податковий кодекс України. Винятком є камеральна перевірка - проводиться без будь-яких повідомлень, а платнику податків направляється тільки результат такої перевірки. А ось фактична або виїзна перевірка може розпочатись несподівано, без попередження, шляхом того, що платника податків ставлять перед фактом такої перевірки. В такому випадку Ви можете отримати від адвоката в податкових справах в Києві та в Київській області оперативну та ефективну правову допомогу в найкоротші терміни. Наш Податковий адвокат, досвід і навички якого дозволяють зорієнтуватися за місцем перевірки, задокументувати всі порушення, підготувати скарги до контролюючих інстанцій, оскаржить дії податкової інспекції  в судовому порядку. Таким чином, якщо Вас викликає податковий інспектор, або їде з перевіркою - телефонуйте і ми дамо Вам податкового адвоката для захисту Ваших інтересів.

Якщо Вас схиляють піти на певні незаконні поступки для податкової інспекції - не варто цього робити, так як практика показує, що податкова сама створює "Вашими ж руками" обставини для подальшого виявлення штучно створених порушень. Краще зверніться до фахівця, юриста або адвоката в податкових справах, від порадить які дії необхідно вчинити, виробить відповідний алгоритм захисту прав та інтересів платника податків від незаконних посягань податкової інспекції.

Оскарження адвокатом рішень податкової інспекції в адміністративному та/або судовому порядку

Досвід Наших адвокатів, юристів в роботі з суб'єктами владних повноважень, як в позасудовому так і в судовому порядку складає більше десяти років. За цей час накопичена суттєва практика щодо оскарження рішень і визнання незаконними дій, бездіяльності суб'єктів владних повноважень. Стосовно судового оскарження дій податкової інспекції, визнання таких їх незаконними, скасування ППР (податкових повідомлень-рішень), а також скасування податкових вимог, Ви можете прочитати окремо на нашому сайті.

В Нашій компанії оскарженням податкових повідомлень-рішень та інших незаконних дій в адміністративному порядку та/або судовому порядку займаються провідні юристи, адвокати з податкових спорів. При виникненні правових питань, пов'язаних з податковою інспекцією або міліцією зверніться до наших фахівців. Юрист або адвокат, який буде займатись Вашим питанням, детально ознайомиться з Вашим з ситуацією, проаналізує документи і дасть детальний правовий висновок, розробить план захисту, підготує всі необхідні документи. Також, адвокат з податкових спорів здійснить представництво Ваших інтересів в будь-якій податковій інспекції міста Києва та Київської області, а при необхідності буде захищати Вас і Ваші інтереси в суді.       

 Адвокат по митних справах - Київ та Київська область

Митні справи досить специфічні, в силу врегулювання правовідносин спеціальними нормативно-правовими актами, а також у зв'язку зі складністю правових процедур. В даному випадку знання і досвід  адвоката по митних справах будуть якомога доречними, допоможуть розібратись в ситуації що склалась і стануть на захист Ваших інтересів.

 Після Вашого звернення до Нас, адвокат по митних справах ознайомиться з Вашою правовою проблемою,  вивчить документи, розбереться у всіх ризиках та надасть комплексну консультацію з питань митних операцій, визначить для Вас найкращий податковий режим, підготує повний комплект документів для митних органів. У разі виникнення суперечок митними органами, адвокат по митних справах здійснить досудове врегулювання спору або підготує документи для оскарження неправомірних рішень і дій митних органів, і відстоїть Ваші права та інтереси в суді.

 

Ви маєте можливість отримати такі послуги адвоката по податковим та митним справам в Києві та Київській області:

  • консультації в сфері податкового та митного права;
  • представництво в податкових та інших державних органах під час проведення перевірок;
  • підготовка заперечень на акти перевірок складені перевіряючими органами;
  • юридичні консультації з податкової звітності фізичним особам-підприємцям, юридичним особам в незалежності від системи оподаткування;
  • оскарження податкових повідомлень - рішень в адміністративному (позасудовому) та судовому порядку;
  • оскарження постанов митних органів в адміністративному та судовому порядку;
  • визнання незаконними дій, бездіяльності, та скасування прийнятих рішень/постанов різних суб'єктів владних повноважень.

Дана спеціалізація не обмежується спорами з податковими та митними органами, і включає в себе оскарження рішень і дій різних суб'єктів владних повноважень, наприклад: Антимонопольного комітету, Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Державної інспекції з контролю за цінами, Органів захисту прав споживача, незаконних дій інших державних органів.