Адвокат господарські та корпоративні справи

Адвокат по господарських справах

Часто в мережі інтернет можна побачити оголошення про пошук адвоката в господарський суд або адвоката у господарських справах. Наша компанія надає такі послуги, але спершу давайте розберемося в тому що таке господарські спори (справи).

Господарський спір - це спір між суб'єктами господарювання (підприємствами та/або фізичними особами підприємцями), який виникає в процесі здійснення між ними господарської діяльності і такий спір підвідомчий господарському суду.

Для вирішення господарських спорів якраз і залучають адвоката або юриста у господарських справах.

Питання підвідомчості таких спорів господарським судам розкритий у статті 12 Господарського процесуального кодексу України.

Види господарських спорів в яких адвокат Нашої юридичної компанії надасть Вам правову допомогу:

    - господарські спори, що виникають в зв'язку з укладенням зміною або розірванням договору

    - господарські спори, пов'язані з виконанням господарських договорівспори, що виникають у зв'язку зі стягненням дебіторської заборгованості

    - господарські справи, пов'язані зі стягненням штрафу, пені у зв'язку з невиконанням або неналежним виконанням договору

    - стягнення боргів за договором поставки, розрахунків за поставлену продукцію або товари

    - господарські спори, пов'язані з наданням послуг, виконанням робіт

    - стягнення матеріальної шкоди в рамках господарського договору так і в недоговірних відносинах

    - господарські спори в орендних правовідносинах

    - справи про банкрутство

Також до господарських відносяться спори пов'язані з нерухомим майном, визнанням на таке майно права власності, розділ об'єктів нерухомості, інше.

При здійсненні підприємницької діяльності необхідно пам'ятати, що звернення до суду з позовом є крайнім засобом, оскільки несе в собі додаткові витрати на адвоката, судовий збір, проведення експертиз, інше. Також необхідно пам'ятати, що відносини між контрагентами можуть бути зіпсовані, що тягне негативний наслідки для бізнесу.

В даному випадку необхідно вдатися до послуг адвоката у господарських справах, в частині ведення переговорів з контрагентами.

Переговори і участь адвоката або юриста в них

Переговори можуть вестися як усно, у вигляді офіційно-ділових зустрічей так і в письмовій формі (ділове листування). Такий метод може більш сприятливо вплинути на вирішення спору між бізнес партнерами, не вдаючись до звернення в господарський суд. Як правило в бізнесі працюю раціональні люди, здатні йти на взаємні поступки для досягнення вигідних умов просування своїх інтересів. Саме в таких переговорах послуги надійного адвоката або юриста будуть дуже доречні, так як будь-яка ситуація підлягає правовому аналізу, а досягнуті домовленості повинні відповідати не тільки інтересам сторін, а й чинному законодавству, для уникнення в майбутньому негативних наслідків. При зверненні (перед переговорами) до адвоката у господарських справах, він проаналізує правовою ситуацію в контексті Ваших інтересів, дасть консультації, розробить план переговорів (листування) і підготує всі необхідні документи і вкаже на найсильніші аргументи вашої позиції в переговорах.

Після вичерпання всіх позасудових способів врегулювання конфлікту, має сенс звернутися до господарського суду для захисту своїх інтересів.

Послуги адвоката в господарському суді

Для звернення до господарського суду обов'язково, як мінімум проконсультуватися з адвокатом у господарських справах. Можливо суперечка буде вирішена в порядку звернення до контрагента з письмовою претензією. Такий спосіб передбачений чинним законодавством. Якщо ж суду не уникнути, адвокат по господарських справах вивчить матеріали, підготує всі необхідні документи, складе позов і буде захищати інтереси Вашого підприємства в господарському суді.

Адвокат в апеляційному господарському суді

Буває, що судді не завжди правильно розбираються по суті господарського спору, особливо в судах першої інстанції, так як на них лежить дуже велике навантаження. Ті хто регулярно ходять до суду, - юристи і адвокати в господарському суді Києва і Київської області, знають що у одного судді можуть слухатися справи буквально через кожні 5-10 хвилин. Це дійсно впливає на якість таких рішень. У будь-якому випадку, якщо ви вважаєте що судове рішення незаконно, ви можете звернутися зі скаргою до апеляційного господарського суду. У цьому вам допоможе досвідчений юрист або адвокат у господарських справах.

Послуги адвоката у господарських справах

У господарській діяльності будь-якого підприємства є своя специфіка: торгівля це або виробництво, медицина або IT, комерція або послуги, тощо. У господарських справах бізнес взаємодіє не менше як з трьома сторонами: з контрагентом, з клієнтом і з державою. Без юридично грамотного оформлення взаємовідносин з кожним, неможливо бути впевненим в ризиках та наслідки своїх рішень. Наприклад, з контрагентом необхідно скласти такий договір поставки, який дійсно захищав би Ваші права і інтереси. Організація внутрішньої роботи також лежить в юридичній площині: як правильно оформити працівника, яке поточне оподаткування (яке зауважте, часто змінюється) складання поточних листів, наказів, протокол, розпорядків та інших документів вимагає спеціальних знань, які може надати адвокат у господарських справах. У взаєминах з контролюючими органами також потрібен юрист або адвокат, оскільки в залежності від фінансової успішності вашого підприємства, все регулярніше стануть перевірки різних державних служб, які ставлять собі за мету обов'язково знайти порушення у Вашій діяльності. Так що без допомоги адвоката у господарських справах для правильної організації і оформлення бізнес процесів, а також захисту від контролюючих органів, просто не обійтися.

Аутсорсинг/абонентське обслуговування

Які вигоди несе в собі абонентське обслуговування нашою компанією?

Вам не треба тримати штатного юриста, якому необхідно платити зарплату, нараховувати та сплачувати податки (в даному випадку Ми є податковим агентом), не потрібно виділяти додаткове робоче місце, техніку та інше. Крім того у нас дуже приємні ціни на такі послуги, що дозволить Вам істотно заощадити. Ну а головним аргументом є Наш професіоналізм і безцінний досвід.

Послуги адвоката в господарських справах:

 • досудове врегулювання спорів (медіація);
 • розробка та підготовка претензій;
 • розробка необхідних договорів пов'язаних з специфікою діяльності підприємства;
 • стягнення дебіторської заборгованості;
 • судове вирішення господарських спорів;
 • супровід виконання судових рішень.

Адвокат по корпоративних справах

До корпоративних справ відносяться:

1. організаційні заходи в створенні підприємства його реорганізації, об'єднання, поділу та ліквідації;

2. а також спори, що виникають всередині підприємства між юридичною особою і її учасниками, засновниками, акціонерами, в зв'язку зі створенням, діяльністю, управлінням та припиненням такої особи.

Послуги адвоката в корпоративних справах:

 • реєстрація підприємст - суб'єктів господарювання, будь-якої організаційно - правової форми (ФОП, ПП, ТОВ, АТ);
 • реєстрація відокремлених підрозділів юридичних осіб (філій та представництв);
 • супровід угод по злиттю і поглинання підприємств;
 • реорганізація підприємства, внесення змін до установчих документів;
 • ліквідація підприємства;
 • консультування з питань підприємництва;
 • отримання різних дозволів, ліцензій необхідних для здійснення підприємницької діяльності;
 • захист інтересів клієнта в корпоративних спорах;
 • розробка та підготовка різних корпоративних документів (протоколів зборів, статутів, інструкцій, наказів, розпоряджень, актів, довіреностей, договорів, інше).