Адвокат по цивільним справам

Цивільні справи є найоб'ємнішою практикою для адвоката, так як включають в себе такі галузі як: майнове право, житлове право, земельне право, сімейне право, спадкове та інше.

Можна сказати, що цивільні справи виникають в процесі взаємодії осіб, як фізичних так і юридичних, спрямовані на набуття і реалізацію цивільних прав і обов'язків.

Таким чином, необхідність в адвокаті у цивільних справах може виникнути в будь-який момент вашого життя. Наприклад, ви можете сумніватися, чи правильно ви дієте в тому чи іншому випадку, чи є у вас правомочність на здійснення конкретних дій, які юридичні наслідки ваших дій. В даному випадку Вам допоможе адвокат по цивільних справах, підкаже яку модель поведінки або алгоритм дій вибрати. Якщо ви хочете укласти договір, придбати, подарувати, продати або заповідати майно, то і тут порада адвоката у цивільних справах буде до речі.

Ніхто не застрахований від неприємностей в житті, ви потрапили в ДТП, а страхова компанія або винуватець не хоче платити, ви дали в борг, а вам гроші не поспішають повертати, вас викликають до суду, хочуть незаконно притягнути до матеріальної відповідальності - адвокат по цивільних справах допоможе вирішити ваше питання.

У зв'язку з тим, що правовідносин між учасниками виникає дуже багато, перелік послуг цивільного адвоката дуже великий, і не видається можливим (та й немає необхідності) описувати кожен окремий випадок. Інформацію по самим основним і поширеним проблемам клієнтів і способам їх вирішення Ви знайдете на нашому сайті.

Цивільні спори виникають в результаті конфліктів інтересів осіб, в процесі реалізації таких цивільних прав, і пов'язані з порушеннями однієї зі сторін правовідносин прав та інтересів протилежної сторони. Як правило такі суперечки розв'язуються або шляхом переговорів і взаємних поступок між сторонами конфлікту, або в судовому порядку. Як в першому так і другому випадку знадобитися послуги адвоката у цивільних справах. Розглянемо обидва випадки.

Перший, це рішення проблеми, що виникла між сторонами конфлікту, так би мовити в мировому порядку, шляхом переговорів між особами. Так звана медіація, термін досить новий для української правової системи, і нормативно не врегульований. Полягає в тому, що сторони цивільних правовідносин за допомогою і в присутності третьої сторони розбирають проблему по суті на ключові частини і обговорюють її. Фактично застосовуються психологічні та юридичні інструменти для того щоб сторони мирним шляхом знайшли спосіб вирішення правового конфлікту. На практиці сторони конфлікту сідають за стіл переговорів і вирішують проблему, так як відомо, що «поганий мир» краще ніж війна. Адже суд, це завжди витрати і нерви. Як би не було, але для таких переговорів необхідний досвідчений адвокат по цивільних справах, який зможе роз'яснити клієнту правові наслідки того чи іншого прийнятого рішення, і спрогнозувати подальші ризики для клієнта.

 

      Послуги адвоката по цивільним справам

Випадки в житті, при яких можуть виникнути необхідність у послугах адвоката у цивільних справах, можуть бути різними: стягнення боргу, укладення або розірвання договору, підготовка позову до суду, заперечення на позов, стягнення моральної шкоди, захист честі і гідності, ділової репутації, визнання права власності на майно, витребування майна з чужого незаконного володіння. Цей список можна продовжувати дуже довго, так як життєвих ситуацій, які охоплює цивільне законодавство безмежна кількість, оскільки такі правовідносини, в умовах сучасного світу, постійно виникають і видозмінюються.

У зв'язку з цим, послуги адвоката у цивільних справах з кожним днем все більше затребувані, про що свідчить неухильне зростання кількість адвокатів в Україні. Цьому також посприяла остання судова реформа, яка фактично встановила монополію адвокатури на представництво в суді.

Коли ж сторони мирним шляхом не можуть домовитися, виникає цивільний спір, і сторони конфлікту готуються до судового розгляду справи. В цьому випадку, незалежно від того, хто ви - позивач або відповідач, дуже важливо своєчасно звернутись до адвоката у цивільних справах. Від оперативності звернення до такого фахівця, залежить результат Вашої справи, адже дуже часто буває, що клієнти звертаються тільки тоді, коли справа вже в суді і доведена до безнадійного стану. До цього може призвести не професіоналізм окремих осіб або «самодіяльність» клієнта.

При зверненням до цивільного адвокату Ви отримуєте ряд переваг у вигляді якісних послуг, оскільки з Вашою проблемою працює професіонал, який:

  • вивчить Вашу проблему, яку ви викладете йому при особистій зустрічі або, на Ваш вибір, письмово (через електронну пошту, соціальну мережу, skype, viber, інші засоби комунікації)
  • вивчить документи, матеріали що можуть містити в собі доказову інформацію;
  • дасть кваліфікований правовий аналіз з вказівкою на те, якими нормативно-правовими актами врегульовано Ваше питання;
  • розробить стратегію і тактику захисту ваших інтересів в суді;
  • підготує запити, клопотання для отримання додаткових доказів у справі;
  • проведе роботу зі свідками, «відсіявши» ненадійних;
  • підготує до суду позовну заяву, заперечення на позов, зустрічний позов і інші процесуальні документи;
  • захищатиме особисто Ваші інтереси в суді першої, апеляційної, касаційної інстанції, а також в інших державних органах.

Ми володіємо всіма інструментами для Вашої перемоги.